Instrukcje i wzorniki 

Jesteśmy firmą, która dba o swoich Klientów. Dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy zestaw instrukcji i wzorców montażowych, mających być wsparciem w procesie samodzielnego montażu balustrad i nie tylko.


Instrukcje

Oferujemy Państwu czytelne instrukcje montażowe, przedstawiające sposób mocowania i zespalania poszczególnych elementów, wchodzących w skład naszych balustradowych kompletów. W instrukcjach podajemy szczegółową nazwę danego detalu a także kompleksowe informacje na temat jego sposobu zamocowania w konkretnej części.

Wszystkie nasze instrukcje, można łatwo podejrzeć na naszej stronie internetowej. Są one dostępne całkowicie za darmo - w formie wygodnych plików graficznych.


Wzorniki

Wśród naszych instrukcji montażowych, nie mogło oczywiście zabraknąć konkretnych wzorników, bardzo pomocnych w niektórych czynnościach monterskich. Dzięki nim, złożenie poszczególnych elementów będzie o wiele prostsze.

Lwią część naszych wzorników stanowią wzorniki wymiarowania, które w sposób przejrzysty pomogą Państwu w ustaleniu poszczególnych wymiarów (np. antresoli). Dzięki nim, znacznie łatwiej będzie Państwu dobrać odpowiednie wymiary naszych produktów. W ten sposób ich samodzielne zamontowanie będzie znacznie prostsze.

Wszystkie nasze instrukcje montażowe mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej, w zakładce "Instrukcje montażowe". Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań związanych ze sposobem zamontowania naszych produktów, chętnie służymy merytoryczną pomocą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów