Elementy montażowe do balustrad 

Balustrady systemowe składają się z szeregu elementów, zapewniających trwałość i wytrzymałość, a przy okazji niezawodność całości układu. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć pojedynczych elementów instalacji balustradowych, wykorzystywanych przez naszych Klientów przede wszystkim jako części zamienne.


Kolanka i łączniki

Oferujemy zaawansowane elementy przejściowe i łączeniowe, dopasowane do różnych rodzajów dostępnych w naszym asortymencie systemów balustrad. Do Państwa dyspozycji oddajemy min. elementy przeznaczone do drewna (43 mm), jak również dla rur o wymiarach 42.4, 10, 12 i 16 mm.


Elementy maskujące i dekoracyjne

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć elementów maskujących i dekoracyjnych, takich jak zaślepki, rozety itp. Oferujemy produkty kompatybilne ze wszystkimi naszymi balustradami, począwszy od układów ze stali nierdzewnej, aż po kompozycje z drewnem.


Elementy stabilizujące

Uchwyty i wsporniki to elementy montażowe, które zapewniają nie tylko mocowanie konkretnych elementów stalowych, ale również dużych połaci szkła. W naszym sklepie nie mogło zabraknąć ani jednych, ani drugich.

Cały nasz asortyment sprzedajemy w dwóch wersjach - polerowanej (o dużym stopniu połysku) i satynowanej (odmiana matowa).

Podkategorie

  • POLER

    POLER- wykończenie gładkie LUSTRO.

  • SATYNA

    SATYNA- wykończenie szlifowane K320.