Rury, profile i pręty ze stali nierdzewnej oraz drewniane wałki 

Budowa zaawansowanych systemów balustrad nie jest możliwa, bez dopasowanych rur, prętów i profili. Stanowią one podstawę każdej instalacji balustradowej, podobnie zresztą jak układy łączeniowe, wspornikowe i maskujące.


Rury, rurki i pręty

Rury i pręty to integralny element każdej balustrady. Dostępne w naszej ofercie rury, są przeważnie wykorzystywane jako konstrukcje nośne i podporowe. Ich średnica wynosi dokładnie 42.4 mm. Z kolei rurki i pręty są wykorzystywane zarówno jako konstrukcje nośne, jak również jako wypełnienie balustrad. Ich średnica jest relatywnie mniejsza i wynosi 16, 10 i 12 mm.


Wałki i profile drewniane

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów drewnianych, charakteryzujących się wysokim stopniem wykończenia. Należą do nich przede wszystkim wałki i profile drewniane, które służą jako uzupełnienie do balustrad o konstrukcji metalowej i drewnianej. Dostępne w naszej ofercie produkty są malowane i lakierowane w profesjonalny sposób. Dzięki temu, mają Państwo pewność, że zakupione elementy będą służyć na lata.

Nasze wałki drewniane charakteryzują się bardzo ujednoliconą średnicą, wynoszącą 43 mm. Z kolei profile drewniane mają przekrój kwadratu a ich rozmiary to 40 x 40 mm.


Zaawansowane wykończenie

Wszystkie elementy składowe systemowych układów balustrad, charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania. Zarówno elementy metalowe jak i drewniane, są odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci. Zasada ta dotyczy zwłaszcza powierzchni metalowych, które są wykonane z wysokiej klasy, chromowanej stali nierdzewnej.

Nasze produkty można zamawiać w odmianie polerowanej i satynowanej. Elementy polerowane charakteryzują się bardzo wysokim połyskiem. Z kolei profile, rury i pręty satynowane mają specyficzną, matową powierzchnię.

Podsumowując, nasze elementy balustrad wykonane są w oparciu o najlepsze materiały i z wykorzystaniem najnowszych technologii. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia całości naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, bądź telefoniczny.

Podkategorie

  • POLER

    POLER- wykończenie gładkie LUSTRO.

  • SATYNA

    SATYNA- wykończenie szlifowane K320.

  • DREWNO

    Buk, Jesion, Dąb.