Rury i pręty fi10 polerowane ze stali nierdzewnej

Rury fi 10 satynowe ze stali nierdzewnej znalazły szerokie zastosowanie w przemyśle. Materiał, z którego zostały wykonane rury charakteryzują się wysoką odpornością na korozję. Jest to stal AISI 304, którą wykorzystuje się szczególnie często w przemyśle spożywczym i chemicznym. Jej wyjątkowe właściwości pozwalają tworzyć z niej elementy, które są podatne na głębokie tłoczenie. Nasze rury są bardzo odporne na różne niekorzystne warunki atmosferyczne. Ich niepowtarzalna trwałość gwarantuje, że wszelkie części z niej wykonane będą służyć przez dziesiątki lat.

Pręty fi 10 satynowe

Niezbędnymi elementami przy budowie balustrad są pręty fi 10 satynowe. Dzięki nim cała konstrukcja będzie stabilniejsza a przede wszystkim bezpieczniejsza dla użytkowników. Wykorzystana powierzchnia satynowa ułatwia jej zachowanie idealnego wyglądu. Odpowiednio oszlifowane nie pozostawiają żadnych śladów palców ani nieestetycznych zarysowań. Pręty te mają średnice 10 fi, natomiast posiadamy różne długości, które klient dostosowuje do swoich indywidualnych potrzeb.

Pręty fi 10 satynowe schodowe

Pręty fi 10 satynowe schodowe służą do mocowania chodników. Ich głównym zadaniem jest odpowiednie przytrzymanie chodnika tak, aby nie zsunął się ze schodów i nie spowodował wypadku. Ich atrakcyjny wygląd dopełni subtelnie każdą aranżację wnętrza. Ponadto pręty służą do przymocowania wykładzin i dywanów, którymi chcemy przyozdobić nasze schody. Spośród szerokiego asortymentu każdy może wybrać pasującą mu długość.

Rury fi10 satynowe schodowe

Rury fi10 satynowe schodowe idealnie nadają się do stworzenia poręczy. Dzięki temu, że są nadzwyczaj wytrzymałe nadają się do zabezpieczenia klatek schodowych. Satynowa powierzchnia sprawia, że wyglądają wyjątkowo elegancko. Utrzymanie w czystości balustrady wykonanej z tego rodzaju rur jest bardzo proste.

Pręty fi10 satynowe sklep

Wszystkie pręty fi 10 satynowe znajdziesz w naszym sklepie. Do każdego produktu podano informacje, dzięki którym szybko i prosto można dokonać zamówienia. Staramy się, aby czas realizacji był jak najkrótszy. Wszystkie pytania można kierować do naszych specjalistów, którzy z chęcią udzielą niezbędnych rad.

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.