Materiały montażowe do balustrad: śruby, chemia i narzędzia. 

W systemowych układach balustradowych, materiały montażowe odgrywają ogromną rolę. W naszej ofercie znajduje się szereg artykułów niezbędnych do montażu i konserwacji elementów łączeniowych.


Śruby i wkręty

Podstawą naszego asortymentu są śruby i wkręty. Zapewniają one bezpieczne łączenie nawet bardzo masywnych elementów balustrad. Mamy tu na myśli zwłaszcza śruby M5, wkręty do drewna, kołki metalowe i nakrętki kołpakowe (z kapturem zabezpieczającym).


Chemia montażowa

Narzędzia, śruby i wkręty bardzo często wymagają zastosowania dodatkowych produktów w postaci chemii montażowej. Mamy tu na myśli zwłaszcza kleje do powierzchni metalowych, szczeliwa do estetycznego wypełniania fug i szczelin, a także substancje służące do konserwacji elementów wykonanych ze stali nierdzewnej.


Narzędzia monterskie

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również specjalistycznych narzędzi, niezbędnych do wykonania podstawowych prac związanych z zamontowaniem naszych balustrad. Narzędzia te są w pełni kompatybilne z wykorzystywanymi przez nas materiałami. Wśród nich wymienić można zestawy do polerowania, ściernice lamelkowe i oczywiście tarcze, które są przeznaczone do cięcia powierzchni nierdzewnych. W naszych zestawach narzędziowych posiadamy również zaawansowane wiertła o średnicy rzędu 4.2 mm.

Wszystkie posiadane przez nas elementy i narzędzia monterskie, spełniają szereg norm i wymagań bezpieczeństwa, stawianych przed nimi w ramach odpowiednich certyfikatów.

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia całości naszej oferty!