Balustrady nierdzewne

Balustrady to niezwykle ważny element w każdym budynku. Ich główną rolą jest kompleksowe zabezpieczenie miejsc, które mogą grozić upadkiem z wysokości. Jednak oprócz tej funkcji powinny również ładnie wyglądać. Dlatego właśnie najlepiej sprawdzą się balustrady nierdzewne. W tej kategorii znajdą Państwo różne rozwiązanie do budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych jak i do budynków użyteczności publicznej. W asortymencie posiadamy systemowe zestawy balkonowe oraz systemowe zestawy schodowe. Każdy z produktów dostępnych w naszym sklepie wykonany został z dużą dokładnością z trwałej stali szlachetnej. Gotowe systemy sprzedawane posiadają bardzo wytrzymałe i w pełni bezpieczne mocowania oraz wypełnienie w postaci dodatkowych rur oraz zabezpieczeń. Dodatkowym atutem jest możliwość zabezpieczenia nie tylko schodów, ale także samej antresoli. Oprócz gotowych już zestawów balustrad tworzymy, również zestawy na zamówienie, dzięki czemu w pełni są one dopasowane do wytycznych klienta.

Nowoczesne balustrady schodowe

Systemowe zestawy balkonowe to nic innego jak balustrady nierdzewne wchodzące w skład zestawów balkonowych. Są to świetne nowoczesne balustrady schodowe stworzone w profesjonalny oraz kompleksowy sposób, które można dopasować do określonego typu balkonu. Nasze gotowe zestawy w zupełności spełniają swoje funkcje jakimi są zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa oraz dekoracja budynku. Pięknie wyglądają w parze z każdym rodzajem elewacji.

Balustrady schodowe nierdzewne

Systemowe zestawy schodowe dostępne w naszym sklepie podzieliliśmy na dwie części. Pierwsza część to zestawy schodowe polerowane. Elementem wyróżniającym ten rodzaj balustrad to niesamowity połysk. Dzięki efektowi lustra balustrady schodowe nierdzewne zapewniają elegancki oraz prestiżowy wygląd, są również bardzo łatwe w czyszczeniu. Bez żadnego problemu i bez dodatkowych środków czyszczących z łatwością można usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Drugą część naszej oferty stanowią balustrady satynowe. Wyróżnia je specyficzny, ale bardzo efektowny matowy design. Ich ogromną zaletą jest duża odporność na zarysowania oraz uszkodzenia. Dodatkowym atutem tego rodzaju balustrad jest to, że na produkcie nie pozostają odciski palców. Są nieco tańsze, a równie piękne jak balustrady z wykończeniem polerowanym.

W obydwu przypadkach oddajemy do Państwa dyspozycji produkty najwyższej klasy, spełniające wszystkie wymagania oraz posiadające odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Z racji, iż chcielibyśmy aby u nas klienci spełniali swoje marzenia dotyczące balustrad pozostawiamy do Państwa dyspozycji możliwość własnego skonfigurowania wymagań dotyczących wymarzonych rozwiązań. W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań związanych z naszymi produktami służymy pomocą. W celu wyceny danych balustrad zapraszamy do kliknięcia w okienko wycena on-line. Dzięki temu kalkulatorowi będą mogli Państwo zapoznać się ze szczegółowymi kosztami danego produktu oraz dokonać zamówienie bez wychodzenia z domu. Serdecznie zapraszamy do zakupu.

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.