Systemowe zestawy balkonowe

W tym dziale macie Państwo dostęp do edytora balustrad balkonowych.

Poniżej rodzaje balustrad- w celu wyświetlenia edytora prosimy nacisnąć interesujący Państwa rodzaj balustrady:

Z WYPEŁNIENIEM POZIOMYM

Z WYPEŁNIENIEM POZIOMYM

ZE SZKŁEM NA UCHWYTACH ZACISKOWYCH

ZE SZKŁEM NA UCHWYTACH ZACISKOWYCH

ZE SZKŁEM NA UCHWYTACH PUNKTOWYCH

ZE SZKŁEM NA UCHWYTACH PUNKTOWYCH

ZE SZKŁEM TARASOWE

ZE SZKŁEM TARASOWE

PRZĘSŁA Z WYPEŁNIENIEM PIONOWYM

PRZĘSŁA Z WYPEŁNIENIEM PIONOWYM

NA LISTWIE ALUMINIOWEJ

NA LISTWIE ALUMINIOWEJ

NA ROTULACH

NA ROTULACH

Każdy balkon wymaga odpowiedniej balustrady ochronnej. Niezależnie od powierzchni jego płyty, zastosowana bariera powinna być wytrzymała na naprężenia o różnym natężeniu, gdyż od jej jakości wykonania zależy bezpieczeństwo osób przebywających na balkonie. W tej kwestii ważnym elementem jest również kształt i wypełnienie jakie znajduje się pomiędzy elementami poziomymi całej balustrady. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, stworzyliśmy ofertę specjalnych produktów precyzyjnie dostosowanych do współczesnego budownictwa. Nasze systemowe zestawy balkonowe charakteryzują się niezwykłym wzornictwem, nowoczesnym designem, a przede wszystkim ogromnym bezpieczeństwem użytkowania. Bezustannie poszerzamy również nasz asortyment, tak, aby nadążyć za dynamicznie rozwijającymi się potrzebami rynku.

Zestawy balkonowe ze szkłem

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się zabezpieczenia balkonowe szklane, dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tego rodzaju rozwiązań. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci posiadają różne balkony dlatego też nasze zestawy balkonowe ze szkłem dostępne są w wielu rozmiarach i wzorach. W ofercie znajdują się zarówno modele ze szkłem na uchwytach zaciskowych, uchwytach punktowych oraz na listwie aluminiowej i rotulach. Balustrady szklane cenione są przede wszystkim za swoje wysokie walory estetyczne i designerskie. Ich dużą zaletą jest także specjalnie zastosowane szkło oraz wewnętrzna folia. Elementy te zapewniają dużą odporność na uszkodzenia, a także niekorzystne warunki atmosferyczne.

Zestawy balkonowe na rotulach

Dostępne w naszym sklepie zestawy balkonowe na rotulach idealnie sprawdzą się przy każdym nowoczesnym budynku. W ofercie znajdują się modele wykonane zarówno ze szkła jasnego, jak i przyciemnionego, dzięki czemu każdy może wybrać wzór odpowiedni do swoich potrzeb. Szklana balustrada na rotulach z pewnością doda nowoczesnego charakteru całemu budynkowi.

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.