Systemowe zestawy schodowe

W naszym sklepie CHROM-SYSTEM znajdziesz również gotowe systemowe zestawy schodowe do montażu zarówno w tradycyjnych, jak i w nowoczesnych pomieszczeniach. Można je w łatwy sposób zainstalować na każdej klatce schodowej. W skład przykładowego kompletu “Schody+Antresola - 2 wypełnienia Poler” wchodzą takie elementy jak słupki L875 z podporą stałą i ruchomą, zestawy przelotek, kołnierz przyścienny dla rury fi 42.4, rozeta maskująca, poręcz fi 42.4 L2300 (zaślepiona soczewkowo), kolanka łukowe 90 stopni, wypełnienia rurek oraz klej MULTIBOND 10g.

Nasze komplety oferujemy w dwóch wersjach: poler i satyna. Pierwszy rodzaj cechuje się wysokim połyskiem oraz łatwością w czyszczeniu, natomiast drugi większą odpornością na zarysowania, dlatego też jest on często stosowany w miejscach użyteczności publicznej. Niezależnie od wyboru konkretnego modelu gwarantujemy, że spełni on swoją funkcję oraz będzie cieszył oko przez długie lata.

Zestawy schodowe online

Dzięki naszemu nowoczesnemu i przyjaznemu sklepowi internetowemu CHROM-SYSTEM każda osoba może przejrzeć wszystkie dostępne zestawy schodowe online i dokonać zakupu nie wychodząc z domu. Klientom oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, gdyż wiemy jak ważną kwestią jest bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania balustrad schodowych. Nasi doświadczeni fachowcy służą również pomocą i fachowym doradztwem w każdej kwestii związanej z konstrukcją oraz montażem zestawów schodowych.

Zdajemy sobie także sprawę, że balustrada powinna być dopasowana do wszystkich elementów schodów, takich jak: stopnie i podstopnie, a także współgrać ze ścianami, meblami czy tak drobnymi elementami wyposażenia, jak na przykład klamki czy okucia mebli. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom dokładamy wszelkich starań aby każdy klient otrzymał idealny produkt na miarę oczekiwań, a także mógł z niego korzystać przez długie lata bez konieczności wymiany elementów.

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.